libgda - en to pl translation catalogue (198 entries)

en: 
    	Operating system error number(%ld):
    	%s
pl: 
    	Numer błędu od systemu operacyjnego(%ld):
    	%s

en: %2ld: ConInfo: '%s@%s', Cl v%x, Srv '%s' v%x, Brand '%s'
pl: %2ld: Połączenie: '%s@%s', WerK v%x, Srw '%s' v%x, Nazwa '%s'

en: %2ld: Connected to '%s@%s:%s' with connparm: '%s'
pl: %2ld: Nawiązano połączenie z '%s@%s:%s', connparm: '%s'

en: %2ld: ERROR: %ld (%ld) : %s.
pl: %2ld: BŁĄD: %ld (%ld) : %s.

en: %p is not a valid table
pl: %p nie jest poprawną tabelą

en: %s could not allocate data fields
pl: %s: nie można zaalokować pól danych

en: %s could not allocate datafmt info
pl: %s: nie można zaalokować informacji datafmt

en: %s could not find server implementation
pl: %s: nie można odnaleźć implementacji serwera

en: %s could not get cnc userdata
pl: %s nie można pobrać danych użytkownika cnc

en: %s not implemented
pl: %s nie jest zaimplementowane

en: %s: An Error occured in the CORBA system.
pl: %s: Wystąpił wyjątek Corby.

en: %s: Could not allocate cmd structure
pl: %s: Nie można zaalokować struktury polecenia

en: %s: Could not allocate memory for cmd string
pl: %s: Nie można zaalokować pamięci na tekst polecenia

en: %s: Error (%d)
pl: %s: Błąd (%d)

en: %s: The server didn't respond.
pl: %s: Serwer nie odpowiada.

en: %s: ct_command failed
pl: %s: błąd ct_command

en: %s: data source '%s' not found
pl: %s: nie odnaleziono źródła danych "%s"

en: %s: misconfigured DSN entry
pl: %s: niepoprawnie skonfigurowany wpis DNS

en: %s: selecting database failed
pl: %s: Wybranie bazy danych nie powiodło się

en: %s: sending command failed
pl: %s: Wysłanie polecenia nie powiodło się

en: %s: use command failed
pl: %s: polecenie nie zostało wykonane

en: %s:%d: You cannot provide a UNIX_SOCKET if you also provide either a HOST or a PORT. Please remove the UNIX_SOCKET, or remove both the HOST and PORT options
pl: %s:%d: Nie można umieszczać UNIX_SOCKET (gniazda lokalnego) przy jednoczesnym ustawieniu HOST (komputera) lub PORT (portu). Usuń opcję UNIX_SOCKET lub opcje HOST i PORT.

en: %s:%d: You must  provide the filename with the MS Access database
pl: %s:%d: Należy podać nazwę pliku z bazą danych MS Access

en: <NULL>
pl: <PUSTE>

en: <Unknown GDA Type(NULL)>
pl: <Nieznany typ GDA(PUSTE)>

en: Allocating recordset failed
pl: Nie powiodło się zaalokowanie obiektu zbioru rekordów

en: An error occured during command execution.
pl: Podczas wykonania polecenia wystąpił błąd.

en: Attempt to initialize an already initialized client
pl: Próba zainicjowania już zainicjowanego klienta

en: Attempt to initialize an already initialized provider
pl: Próba zainicjowania już zainicjowanego dostarczyciela

en: CORBA System exception: %s
pl: Wyjątek systemowy Corby: %s

en: CORBA system exception %s
pl: Wyjątek systemowy Corby: %s

en: CORBA user exception: %s
pl: Wyjątek poziomu użytkownika Corby: %s

en: CS-Library error:
pl: Błąd biblioteli cslib

en: CS_END_DATA on row %d; canceling
pl: CS_END_DATA w wierszu %d; anulowanie;

en: Client Message:
pl: Komunikat klienta:

en: Client message:
pl: Komunikat klienta:

en: Cmd execution returned unknown result, may be an error
pl: Wykonanie polecenia zwróciło nieznany wynik, który może być błędem

en: Command execution finished, all results processed
pl: Zakończyło się wykonanie polecenia, wszystkie wyniki zostały przetworzone

en: Command failed
pl: Wykonanie polecenia nie powiodło się

en: Connected to %s
pl: Nawiązano połączenie z %s

en: Connection being closed
pl: Zamykanie połączenia

en: Connection seems to be dead
pl: Połączenie wydaje się być martwe

en: Could not allocate GdaServerCommand
pl: Nie można zaalokować GdaServerCommand

en: Could not allocate cmd structure
pl: Nie można zaalokować struktury polecenia

en: Could not allocate command structure
pl: Nie można zaalokować struktury polecenia

en: Could not allocate enough memory for query
pl: Nie można zaalokować wystarczającej ilości pamięci na zapytanie

en: Could not allocate locale structure
pl: Nie można zaalokować struktury ustawień narodowych

en: Could not allocate statement handle
pl: Nie można zaalokować uchwytu polecenia

en: Could not clear client messages
pl: Nie można wyczyścić komunikatów klienta

en: Could not clear cslib messages
pl: Nie można wyczyścić komunikatów cslib

en: Could not clear server messages
pl: Nie można wyczyścić komunikatów serwera

en: Could not configure locale to be '%s'
pl: Nie można przyjąć ustawień narodowych "%s"

en: Could not connect to '%s@%s:%s' with connparm '%s'
pl: Nie można nawiązać połączenia z '%s@%s:%s', connparm '%s'

en: Could not create file %s
pl: Nie można stworzyć pliku %s

en: Could not drop locale structure
pl: Nie można zwolnić struktury ustawień narodowych

en: Could not get # of cslib messages
pl: Nie można pobrać liczby komunikatów cslib

en: Could not get # of cslib messages(2)
pl: Nie można pobrać liczby komunikatów cslib(2)

en: Could not get # of messages
pl: Nie można pobrać liczby komunikatów

en: Could not get # of server messages
pl: Nie można pobrać liczby komunikatów serwera

en: Could not get # of server messages(1)
pl: Nie można pobrać liczby komunikatów serwera(1)

en: Could not get PBIConnectionInfo(), disconnecting
pl: Nie pożna uzyskać PBIConnectionInfo(), rozłączanie

en: Could not get client msg #
pl: Nie można pobrać numeru komunikatu klienta

en: Could not get cslib msg #
pl: Nie można pobrać numeru komunikatu cslib

en: Could not get pointer to server implementation
pl: Nie można pobrać wskaźnika do implementacji serwera

en: Could not get recordset in schema_cols
pl: Nie można pobrać zbioru rekordów w schema_cols

en: Could not get server msg #
pl: Nie można pobrać numeru komunikatu serwera

en: Could not initialize Bonobo
pl: Nie można zainicjować Bonobo

en: Could not initialize cs_diag()
pl: Nie można zainicjować funkcji cs_diag()

en: Could not initialize ct_diag()
pl: Nie można zainicjować funkcji ct_diag()

en: Could not open CORBA factory
pl: Nie można otworzyć generatora Corby

en: Could not open file %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s

en: Could not register <PROVIDER-NAME> provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela <PROVIDER-NAME>

en: Could not register Default provider implementation
pl: Nie można zarejestrować domyślnej implementacji dostarczyciela

en: Could not register INTERBASE provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela INTERBASE

en: Could not register LDAP provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela LDAP

en: Could not register Mail provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela pocztowego

en: Could not register MySQL provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela MySQL

en: Could not register ODBC provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela ODBC

en: Could not register ORACLE provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela ORACLE

en: Could not register PRIMEBASE provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela PRIMEBASE

en: Could not register PostgreSQL provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela PostgreSQL

en: Could not register gda-sybase provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela gda-sybase

en: Could not register gda-tds provider implementation
pl: Nie można zarejestrować implementacji dostarczyciela gda-tds

en: Could not set locale to '%s'
pl: Nie można przyjąć ustawień narodowych "%s"

en: Counted %d columns
pl: Zliczono %d kolumn

en: Data source %s not found
pl: Nie odnaleziono źródła danych %s

en: Database '%s' not found in system configuration
pl: Nie odnaleziono bazy danych "%s" w konfiguracji systemu

en: Default provider connection factory
pl: Generator połączeń z domyślnym dostarczycielem

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: Error code %ld (%s)
pl: Kod błędu %ld (%s)

en: Executing command '%s'
pl: Wykonywanie polecenia "%s"

en: Execution of resultless command succeeded
pl: Wykonanie polecenia nie zwracającego wyniku zakończyło się pomyślnie

en: Failed fetching # of columns
pl: Pobranie liczby kolumn nie powiodło się

en: False
pl: Fałsz

en: Fatal error: %s
pl: Poważny błąd: %s

en: Fetching %d cslib message
pl: Pobieranie %d komunikatu cslib

en: Fetching %d cslib messages
pl: Pobieranie %d komunikatów cslib

en: Filling command structure failed
pl: Nie powiodło się wypełnienie struktury polecenia

en: Freeing command structure failed
pl: Nie powiodło się zwolnienie struktury polecenia

en: GDA Datasource Access for Interbase
pl: Dostęp do źródła danych GDA - Interbase

en: GDA Datasource Access for LDAP
pl: Dostęp do źródła danych GDA - LDAP

en: GDA Datasource Access for MDB (MS Access) files
pl: Dostęp do źródła danych GDA - MDB (MS Access)

en: GDA Datasource Access for Mail
pl: Dostęp do źródła danych GDA - poczta

en: GDA Datasource Access for MySQL
pl: Dostęp do źródła danych GDA - MySQL

en: GDA Datasource Access for ODBC
pl: Dostęp do źródła danych GDA - ODBC

en: GDA Datasource Access for Oracle
pl: Dostęp do źródła danych GDA - Oracle

en: GDA Datasource Access for Postgres
pl: Dostęp do źródła danych GDA - Postgres

en: GDA Datasource Access for Sybase
pl: Dostęp do źródła danych GDA - Sybase

en: GDA Datasource Access for Sybase/MS SQL
pl: Dostęp do źródła danych GDA - Sybase/MS SQL

en: GDA Datasource Access for primebase
pl: Dostęp do źródła danych GDA - primebase

en: GDA Default Datasource Access
pl: Domyślny dostęp do źródła danych GDA

en: Getting recordset userdata failed
pl: Nie powiodło się pobranie danych użytkownika zbioru rekordów

en: InterBase provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - InterBase

en: Invalid or unsupported constraint type: %d
pl: Niewłaściwy lub nie obsługiwany typ dowiązania: %d

en: Item with id %s not found
pl: Nie odnaleziono elementu z id %s

en: LDAP provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - LDAP

en: MDB provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - MDB

en: MESSAGE:
pl: KOMUNIKAT:

en: Mail provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - poczta

en: MySQL provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - MySQL

en: No MYSQL_Connection for GdaServerConnection
pl: Brak MYSQL_Connection dla GdaServerConnection

en: No data returned, freeing recordset structure
pl: Brak zwróconych danych, zwalnianie struktury zbioru rekordów

en: No error flag ist set, though %s is called. This may be a bug.
pl: Nie ma ustawionej flagi błędu, pomimo uruchomienia %s. To może być błąd

en: No further results, command completly succeeded.
pl: Brak dalszych wyników, polecenie zostało zakończone.

en: No table name given for SCHEMA_COLS
pl: Nie podano nazwy tabeli dla SCHEMA_COLS

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not enough memory for primebase_Error structure.
pl: Brak pamięci na strukturę primebase_Error.

en: Not enough memory for sybase_Connection
pl: Brak pamięci na sybase_Connection

en: Not enough memory for tds_Connection
pl: Brak pamięci na tds_Connection

en: ODBC provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - ODBC

en: Opening connection with filename=%s, user=%s, password=%s
pl: Otwieranie połączenia z nazwą pliku %s, użytkownikiem %s, hasłem %s

en: Opening connection with user=%s, password=%s, host=%s, port=%s, unix_socket=%s
pl: Otwieranie połaczenia z użytkownikiem=%s, hasłem=%s, komputerem=%s, portem=%s, gniazdem lokalnym=%s

en: Oracle provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - Oracle

en: Postgres provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - Postgres

en: Received signal %d, shutting down
pl: Otrzymano sygnał %d, zakończenie

en: Received signal %d. Ignoring
pl: Otrzymano sygnał %d. Zignorowany

en: Reconnected to %s
pl: Ponownie nawiązano połączenie z %s

en: Reconnected to '%s'
pl: Ponownie nawiązano połączenie z "%s"

en: Saving log...x
pl: Zapisywanie dziennika...x

en: Selected database '%s'
pl: Wybrano bazę danych "%s"

en: Server message:
pl: Komunikat serwera:

en: Starting provider %s with no implementation functions
pl: Uruchamianie dostarczyciela %s bez funkcji implementacyjnych

en: Sybase provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - Sybase

en: TDS provider connection factory
pl: Generator połączeń z dostarczycielem danych - TDS

en: This connection is being closed, so all listeners are released
pl: Połączenie jest zamykane, zwalnianie wszystkich obiektów nasłuchujących

en: True
pl: Prawda

en: Unhandled SCHEMA_QTYPE %d
pl: Nieobsługiwane SCHEMA_QTYPE %d

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown CORBA exception for connection
pl: Nieznany wyjątek Corby przy połączeniu

en: Unknown ORACLE data type in fill_field_values
pl: Nieznany typ danych ORACLE w fill_field_values

en: Unknown ORACLE type %ld
pl: Nieznany typ ORACLE %ld

en: Unknown schema type
pl: Nieznany typ schematu

en: You cannot provide a UNIX_SOCKET if you also provide either a HOST or a PORT. Please remove the UNIX_SOCKET, or remove both the HOST and PORT options
pl: Nie można podawać UNIX_SOCKET (gniazda lokalnego) przy jednoczesnym ustawieniu HOST (komputera) lub PORT (portu). Usuń opcję UNIX_SOCKET lub opcje HOST i PORT.

en: You must specify a directory for the database to be stored
pl: Należy określić katalog, w którym przechowywana ma być baza danych

en: [CORBA User Exception]
pl: [Wyjątek użytkownika w systemie Corby]

en: [GDA Client Library]
pl: [Biblioteka kliencka GDA]

en: attempting reconnection
pl: ponowne nawiązywanie połączenia

en: bad formed document
pl: niepoprawnie skonstruowany dokument

en: command object being created without associated connection
pl: obiekt polecenia jest tworzony bez przypisanego połączenia

en: connection status: %x
pl: stan połączenia: %x

en: could not allocate data holder
pl: nie można zaalokować uchwytu danych

en: could not allocate field
pl: nie można zaalokować pola

en: could not ct_bind data holder to column
pl: nie można związać uchwytu danych z kolumną (ct_bind)

en: could not open connection to %s
pl: nie można nawiązać połączenia z %s

en: cs_diag() initialized
pl: funkcja cs_diag() zainicjowana

en: ct_describe on col # %d
pl: ct_describe w kolumnie # %d

en: ct_describe on col # %d failed
pl: błąd funkcji ct_describe w kolumnie # %d

en: ct_diag failed, Could not get # of client messages(1)
pl: operacja ct_client nie powiodła się. Nie można pobrać liczby komunikatów klienta(1)

en: ct_diag failed, Could not get # of client messages(2)
pl: operacja ct_client nie powiodła się. Nie można pobrać liczby komunikatów klienta(1)

en: ct_diag() initialized
pl: funkcja ct_diag() zainicjowana

en: ct_results() returned %x
pl: ct_results() zwróciło %x

en: error
pl: błąd

en: error '%s' at %s
pl: błąd "%s" w %s

en: error in OCIHandleAlloc() HTYPE_ERROR
pl: błąd w OCIHandleAlloc() HTYPE_ERROR

en: error in OCIHandleAlloc() HTYPE_SERVER
pl: błąd w OCIHandleAlloc() HTYPE_SERVER

en: error in OCIHandleAlloc() HTYPE_SVCCTX
pl: błąd w OCIHandleAlloc() HTYPE_SVCCTX

en: executing command '%s'
pl: Wykonywanie polecenia "%s"

en: false
pl: fałsz

en: fetch error at row %d
pl: błąd przy pobieraniu wiersza %d

en: gda_odbc_connection_open_schema: Unhandled SCHEMA_QTYPE %d
pl: gda_odbc_connection_open_schema: Nieobsługiwane SCHEMA_QTYPE %d

en: illegal type detected, aborting
pl: wykryto niepoprawny typ, rezygnacja

en: info '%s'
pl: informacja "%s"

en: layer
pl: warstwa

en: mysql_recset is NULL
pl: mysql_recset ma wartość NULL

en: no text
pl: brak napisu

en: number
pl: liczba

en: origin
pl: źródło

en: postgres_recset is NULL
pl: postgres_recset ma wartość NULL

en: recordset object being created without associated connection
pl: obiekt zbioru rekordów jest tworzony bez przypisanego połączenia

en: return code: %x
pl: kod powrotu: %x

en: schema_cols: table_name '%s'
pl: schema_cols: table_name "%s"

en: schema_procs: invalid constraint type %d
pl: schema_procs: niewłaściwy typ powiązania %d

en: schema_tables: invalid constraint type %d
pl: schema_tables: niewłaściwy typ dowiązania %d

en: sending cmd failed
pl: wysłanie polecenia nie powiodło się

en: severity
pl: powaga

en: table %s already exists
pl: tabela %s już istnieje

en: thread is already running
pl: wątek został już uruchomiony

en: true
pl: prawda
