libgda 0.2.9 - en to sk translation catalogue (191 entries)

en: 
    	Operating system error number(%ld):
    	%s
sk: 
    	Číslo chyby operačného systému (%ld):
    	%s

en: %2ld: ConInfo: '%s@%s', Cl v%x, Srv '%s' v%x, Brand '%s'
sk: %2ld: ConInfo: %s@%s, Kl v%x, Srv '%s' v%x, značka '%s'

en: %2ld: Connected to '%s@%s:%s' with connparm: '%s'
sk: %2ld: Pripojený k '%s@%s:%s' s parametrami spojenia: '%s'

en: %2ld: ERROR: %ld (%ld) : %s.
sk: %2ld: CHYBA: %ld (%ld) : %s.

en: %p is not a valid table
sk: %p nie je platná tabuľka

en: %s could not allocate data fields
sk: %s nie je možné alokovať dátové polia

en: %s could not allocate datafmt info
sk: %s nie je možné alokovať datafmt informácie

en: %s could not find server implementation
sk: %s nie je možné nájsť implementáciu serveru

en: %s could not get cnc userdata
sk: %s nie je možné získať dáta cnc

en: %s not implemented
sk: %s nie je implementované

en: %s: An Error occured in the CORBA system.
sk: %s: Nastala chyba v systéme CORBA.

en: %s: Could not allocate cmd structure
sk: %s: Nie je možné alokovať štruktúru pre príkaz

en: %s: Could not allocate memory for cmd string
sk: %s: Nie je možné alokovať pamäť pre reťazec príkazu

en: %s: Error (%d)
sk: %s: Chyba (%d)

en: %s: The server didn't respond.
sk: %s: Server neodpovedal.

en: %s: ct_command failed
sk: %s: ct_command zlyhal

en: %s: data source '%s' not found
sk: %s: zdroj dát '%s' nenájdený

en: %s: misconfigured DSN entry
sk: %s: chyba v konfigurácii položky DSN

en: %s: selecting database failed
sk: %s: výber databáze zlyhal

en: %s: sending command failed
sk: %s: odoslanie príkazu zlyhalo

en: %s: use command failed
sk: %s: príkaz use zlyhal

en: %s:%d: You cannot provide a UNIX_SOCKET if you also provide either a HOST or a PORT. Please remove the UNIX_SOCKET, or remove both the HOST and PORT options
sk: %s:%d: Nemôžete poskytovať UNIX_SOCKET ak tiež poskytujete HOSTITEĽ alebo a PORT. Prosím, odstráňte UNIX_SOCKET, alebo odstráňte obidve voľby HOSTITEĽ a PORT

en: %s:%d: You must  provide the filename with the MS Access database
sk: %s:%d: Musíte zadať meno súboru s databázou MS Access

en: <Unknown GDA Type(NULL)>
sk: <Neznámy GDA Typ(NULL)>

en: Allocating recordset failed
sk: Alokovanie recordset zlyhalo

en: An error occured during command execution.
sk: Nastala chyba počas vykonávania príkazu.

en: Attempt to initialize an already initialized client
sk: Pokus o inicializáciu už inicializovaného klienta

en: Attempt to initialize an already initialized provider
sk: Pokus o inicializáciu už inicializovaného poskytovateľa

en: CORBA System exception: %s
sk: Systémová výnimka CORBA: %s

en: CORBA system exception %s
sk: Systémová výnimka CORBA %s

en: CORBA user exception: %s
sk: Používateľská výnimka CORBA: %s

en: CS-Library error:
sk: Chyba Knižnice CS:

en: CS_END_DATA on row %d; canceling
sk: CS_END_DATA na riadku %d; ruším akciu

en: Client Message:
sk: Správa klienta:

en: Client message:
sk: Správa klienta:

en: Cmd execution returned unknown result, may be an error
sk: Vykonávanie príkazu vrátilo neznámy výsledok, je to možno chyba

en: Command execution finished, all results processed
sk: Vykonanie príkazu dokončené, všetky výsledky spracované

en: Command failed
sk: Príkaz zlyhal

en: Connected to %s
sk: Spojený s %s

en: Connection being closed
sk: Spojenie zatvorené

en: Connection seems to be dead
sk: Spojenie asi spadlo

en: Could not allocate GdaServerCommand
sk: Nie je možné alokovať GdaServerCommand

en: Could not allocate cmd structure
sk: Nie je možné alokovať štruktúru pre príkaz

en: Could not allocate command structure
sk: Nie je možné alokovať štruktúru pre príkaz

en: Could not allocate enough memory for query
sk: Nie je možné alokovať dostatok pamäti pre otázku

en: Could not allocate locale structure
sk: Nie je možné alokovať štruktúru pre locale

en: Could not allocate statement handle
sk: Nie je možné alokovať statement handle

en: Could not clear client messages
sk: Nie je možné vymazať správy klienta

en: Could not clear cslib messages
sk: Nie je možné vymazať správy cslib

en: Could not clear server messages
sk: Nie je možné vymazať správy serveru

en: Could not configure locale to be '%s'
sk: Nie je možné nastaviť locale na '%s'

en: Could not connect to '%s@%s:%s' with connparm '%s'
sk: Nie je možné spojenie s '%s@%s:%s' s parametrami spojenia: '%s'

en: Could not create file %s
sk: Nie je možné vytvoriť súbor %s

en: Could not drop locale structure
sk: Nie je možné zahodiť štruktúru pre locale

en: Could not get # of cslib messages
sk: Nie je možné získať počet správ cslib

en: Could not get # of cslib messages(2)
sk: Nie je možné získať počet správ cslib (2)

en: Could not get # of messages
sk: Nie je možné získať počet správ

en: Could not get # of server messages
sk: Nie je možné získať počet správ serveru

en: Could not get # of server messages(1)
sk: Nie je možné získať počet správ serveru (1)

en: Could not get PBIConnectionInfo(), disconnecting
sk: NIe je možné získať PBIConnectionInfo(), odpájam sa

en: Could not get client msg #
sk: Nie je možné získať počet správ klienta

en: Could not get cslib msg #
sk: Nie je možné získať počet správ cslib

en: Could not get pointer to server implementation
sk: Nie je možné získať ukazateľ na implementáciu serveru

en: Could not get recordset in schema_cols
sk: Nie je možné získať recordset v schema_cols

en: Could not get server msg #
sk: Nie je možné získať počet správ serveru

en: Could not initialize Bonobo
sk: Nie je možné inicializovať Bonobo

en: Could not initialize cs_diag()
sk: Nie je možné inicializovať cs_diag()

en: Could not initialize ct_diag()
sk: Nie je možné inicializovať ct_diag()

en: Could not open CORBA factory
sk: Nie je možné otvoriť CORBA factory

en: Could not open file %s
sk: Nie je možné otvoriť súbor %s

en: Could not register <PROVIDER-NAME> provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu <PROVIDER-NAME> poskytovateľa

en: Could not register Default provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu štandardného poskytovateľa

en: Could not register INTERBASE provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu INTERBASE poskytovateľa

en: Could not register LDAP provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu LDAP poskytovateľa

en: Could not register Mail provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu mail poskytovateľa

en: Could not register MySQL provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu MySQL poskytovateľa

en: Could not register ODBC provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu ODBC poskytovateľa

en: Could not register ORACLE provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu ORACLE poskytovateľa

en: Could not register PRIMEBASE provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu PRIMEBASE poskytovateľa

en: Could not register PostgreSQL provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu PostgreSQL poskytovateľa

en: Could not register gda-sybase provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu gda-sybase poskytovateľa

en: Could not register gda-tds provider implementation
sk: Nie je možné registrovať implementáciu gda-tds poskytovateľa

en: Could not set locale to '%s'
sk: Nie je možné nastaviť locale na '%s'

en: Counted %d columns
sk: Spočítaných %d stĺpcov

en: Data source %s not found
sk: Zdroj dát %s nenájdený

en: Database '%s' not found in system configuration
sk: Databáza '%s' nebola nájdená v systémovej konfigurácii

en: Default provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre štandardného poskytovateľa

en: ERROR:
sk: CHYBA:

en: Error code %ld (%s)
sk: Kód chyby %ld (%s)

en: Executing command '%s'
sk: Vykonávam príkaz '%s'

en: Execution of resultless command succeeded
sk: Vykonanie príkazu bez výsledku úspešné

en: Failed fetching # of columns
sk: Zlyhalo získanie počtu stĺpcov

en: Fatal error: %s
sk: Kritická chyba: %s

en: Fetching %d cslib message
sk: Získavam %d správu cslib

en: Fetching %d cslib messages
sk: Získavam %d správ cslib

en: Filling command structure failed
sk: Vyplnenie štruktúry príkazu zlyhalo

en: Freeing command structure failed
sk: Príkaz pre uvoľnenie štruktúry zlyhal

en: GDA Datasource Access for Interbase
sk: GDA prístup k zdroju dát pre Interbase

en: GDA Datasource Access for LDAP
sk: GDA prístup k zdroju dát pre LDAP

en: GDA Datasource Access for MDB (MS Access) files
sk: GDA prístup k zdroju dát pre súbory MDB (MS Access)

en: GDA Datasource Access for Mail
sk: GDA prístup k zdroju dát pre Mail

en: GDA Datasource Access for MySQL
sk: GDA prístup k zdroju dát pre MySQL

en: GDA Datasource Access for ODBC
sk: GDA prístup k zdroju dát pre ODBC

en: GDA Datasource Access for Oracle
sk: GDA prístup k zdroju dát pre Oracle

en: GDA Datasource Access for Postgres
sk: GDA prístup k zdroju dát pre Postgres

en: GDA Datasource Access for Sybase
sk: GDA prístup k zdroju dát pre Sybase

en: GDA Datasource Access for Sybase/MS SQL
sk: GDA prístup k zdroju dát pre Sybase/MS SQL

en: GDA Datasource Access for primebase
sk: GDA prístup k zdroju dát pre primebase

en: GDA Default Datasource Access
sk: GDA štandardný prístup k zdroju dát

en: Getting recordset userdata failed
sk: Získanie dát z recordset zlyhalo

en: InterBase provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa InterBase

en: Invalid or unsupported constraint type: %d
sk: Neplatný alebo nepodporovaný typ obmedzenia: %d

en: Item with id %s not found
sk: Položka s id %s nenájdená

en: LDAP provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa LDAP

en: MDB provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa MDB

en: MESSAGE:
sk: SPRÁVA:

en: Mail provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa pošty

en: MySQL provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa MySQL

en: No MYSQL_Connection for GdaServerConnection
sk: Žiadne MYSQL_Connection pre GdaServerConnection

en: No data returned, freeing recordset structure
sk: Nevrátené žiadne dáta, uvoľňujem štruktúru recordset

en: No error flag ist set, though %s is called. This may be a bug.
sk: Nie je nastavený žiadny príznak chyby, ale bola zavolaná %s. To je možno chyba.

en: No further results, command completly succeeded.
sk: Žiadne ďalšie výsledky, príkaz bol úplne úspešný.

en: No table name given for SCHEMA_COLS
sk: Nezadané meno tabuľky pre SCHEMA_COLS

en: Not available
sk: Nie je k dispozícii

en: Not enough memory for primebase_Error structure.
sk: Nedostatok pamäti pre štruktúru primebase_Error.

en: Not enough memory for sybase_Connection
sk: Nedostatok pamäti pre sybase_Connection

en: Not enough memory for tds_Connection
sk: Nedostatok pamäti pre tds_Connection

en: ODBC provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa ODBC

en: Opening connection with filename=%s, user=%s, password=%s
sk: Otváram spojenie s meno súboru=%s, používateľom=%s, heslom=%s

en: Opening connection with user=%s, password=%s, host=%s, port=%s, unix_socket=%s
sk: Otváram spojenie s používateľom=%s, heslom=%s, hostiteľom=%s, portom=%s, unix_socket=%s

en: Oracle provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa Oracle

en: Postgres provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa Postgres

en: Received signal %d, shutting down
sk: Zachytený signál %d, vypínam

en: Received signal %d. Ignoring
sk: Zachytený signál %d. Ignorujem

en: Reconnected to %s
sk: Znovu-spojený s %s

en: Reconnected to '%s'
sk: Znovu-spojený s '%s'

en: Saving log...x
sk: Ukladám záznam...x

en: Selected database '%s'
sk: Vybraná databáza '%s'

en: Server message:
sk: Správa serveru:

en: Starting provider %s with no implementation functions
sk: Spúšťam poskytovateľa %s bez implementácie

en: Sybase provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa Sybase

en: TDS provider connection factory
sk: Vytváracie rozhranie spojenia pre poskytovateľa TDS

en: This connection is being closed, so all listeners are released
sk: Toto spojenie sa zatvára, takže by všetci klienti mali byť uvolnení

en: Unhandled SCHEMA_QTYPE %d
sk: Nespracované SCHEMA_QTYPE %d

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown CORBA exception for connection
sk: Neznáma výnimka CORBA pre spojenie

en: Unknown ORACLE data type in fill_field_values
sk: Neznámy dátový typ ORACLE v fill_field_values

en: Unknown ORACLE type %ld
sk: Neznámy typ ORACLE %ld

en: Unknown schema type
sk: Neznámy typ schémy

en: You cannot provide a UNIX_SOCKET if you also provide either a HOST or a PORT. Please remove the UNIX_SOCKET, or remove both the HOST and PORT options
sk: Nemôžete poskytovať UNIX_SOCKET ak tiež poskytujete HOSTITEĽ alebo a PORT. Prosím, odstráňte UNIX_SOCKET, alebo odstráňte obidve voľby HOSTITEĽ a PORT

en: You must specify a directory for the database to be stored
sk: Musíte zadať priečinok, kde má byť uložená databáza

en: [CORBA User Exception]
sk: [Používateľská výnimka CORBA]

en: [GDA Client Library]
sk: [klientská knižnice GDA]

en: attempting reconnection
sk: pokus o znovu-spojenie

en: bad formed document
sk: neplatný dokument

en: command object being created without associated connection
sk: objekt príkazu je vytvorený bez asociovaného spojenia

en: connection status: %x
sk: stav spojenia: %x

en: could not allocate data holder
sk: nie je možné alokovať priestor pre dáta

en: could not allocate field
sk: nie je možné alokovať pole

en: could not ct_bind data holder to column
sk: nie je možné ct_bind priestor pre dáta k stĺpcu

en: could not open connection to %s
sk: nie je možné otvoriť spojenie s %s

en: cs_diag() initialized
sk: cs_diag() inicializovaná

en: ct_describe on col # %d
sk: ct_describe na stĺpci # %d

en: ct_describe on col # %d failed
sk: ct_describe na stĺpci %d zlyhala

en: ct_diag failed, Could not get # of client messages(1)
sk: ct_diag zlyhalo, Nie je možné získať počet správ klienta (1)

en: ct_diag failed, Could not get # of client messages(2)
sk: ct_diag zlyhalo, Nie je možné získať počet správ klienta (2)

en: ct_diag() initialized
sk: ct_diag() inicializovaná

en: ct_results() returned %x
sk: ct_results() vrátila %x

en: error
sk: chyba

en: error '%s' at %s
sk: chyba '%s' v %s

en: error in OCIHandleAlloc() HTYPE_ERROR
sk: chyba v OCIHandleAlloc() HTYPE_ERROR

en: error in OCIHandleAlloc() HTYPE_SERVER
sk: chyba v OCIHandleAlloc() HTYPE_SERVER

en: error in OCIHandleAlloc() HTYPE_SVCCTX
sk: chyba v OCIHandleAlloc() HTYPE_SVCCTX

en: executing command '%s'
sk: vykonávam príkaz '%s'

en: fetch error at row %d
sk: chyba pri získavaní na riadku %d

en: gda_odbc_connection_open_schema: Unhandled SCHEMA_QTYPE %d
sk: gda_odbc_connection_open_schema: nespracované SCHEMA_QTYPE %d

en: illegal type detected, aborting
sk: detekovaný neplatný typ, končím

en: layer
sk: vrstva

en: mysql_recset is NULL
sk: mysql_recset je NULL

en: no text
sk: žiadny text

en: number
sk: počet

en: origin
sk: pôvod

en: postgres_recset is NULL
sk: postgres_recset je NULL

en: recordset object being created without associated connection
sk: objekt recordset vytvorený bez asociovaného spojenia

en: return code: %x
sk: návratový kód: %x

en: schema_procs: invalid constraint type %d
sk: schema_procs: neplatný typ obmedzenia %d

en: schema_tables: invalid constraint type %d
sk: schema_tables: neplatný typ obmedzenia %d

en: sending cmd failed
sk: odoslanie príkazu zlyhalo

en: severity
sk: dôležitosť

en: table %s already exists
sk: tabuľka %s už existuje

en: thread is already running
sk: vlákno už beží
